Turniej PCA Freeroll Fantasy na Pokerstars

Promocja PCA Freeroll Fantasy daje Ci szansę na wygranie pakietu PokerStars Caribbean Adventure (PCA) 2010. Począwszy od 17 października, zagraj w dowolnym z naszych turniejów kwalifikacyjnych (darmowych lub z wpisowym w wysokości $1,10) i dostań się do Turnieju Głównego Freeroll Fantasy. Zagrasz wtedy o jeden z 27 pakietów PCA o wartości $15.100, w skład których wchodzi $10.300 wpisowego, zakwaterowanie w hotelu oraz pieniądze na wydatki.

Aby wziąć udział w walce o wyjazd na Wyspy Bahama, po prostu weź udział w naszych codziennych kwalifikacjach PCA Freeroll Fantasy, rozgrywanych od 17 października do 5 grudnia. Możesz wziąć udział w jednym freerollu dziennie* oraz tak wielu kwalifikacjach za gotówkę, jak tylko zechcesz. Ukończ DOWOLNY turniej w najlepszej dziewiątce, a zdobędziesz miejsce w Turnieju Głównym PCA Freeroll Fantasy, w którym dziewięciu najlepszych graczy otrzyma pakiety warte $15.100.

Jak wziąć udział

Każdego dnia, co godzinę, zgodnie z poniższą tabelą, startują darmowe turnieje PCA Freeroll Fantasy oraz kwalifikacje za gotówkę. Aby się zarejestrować, otwórz lobby PokerStars i kliknij zakładkę ‘Wydarzenia’, ‘PCA’, a następnie ‘Wszystkie’.
Wpisowe Data Czas Nagrody
Freeroll Codziennie od 17 października do 5 grudnia 20 minut po każdej godzinie Gracze, którzy ukończą turniej w pierwszej dziewiątce, wygrywają miejsce w Turnieju Głównym PCA Freeroll Fantasy
$1,10 Codziennie od 17 października do 5 grudnia 40 minut po każdej godzinie Gracze, którzy ukończą turniej w pierwszej dziewiątce, wygrywają miejsce w Turnieju Głównym PCA Freeroll Fantasy. Pula nagród dzielona jest pomiędzy 15% najlepszych graczy.
Turniej Główny PCA Freeroll Fantasy

Odbędą się trzy Turnieje Główne PCA Freeroll Fantasy: 6 grudnia o godzinie 14:00 CET i 20:00 CET oraz 7 grudnia o 02:00 CET – idealne dla każdej strefy czasowej. Gracze, którzy ukończą dowolny z Turniejów Głównych w pierwszej dziewiątce (łącznie 27 osób) wygrają pakiet nagród PCA o wartości $15.100!

*Uwaga: Gracze nie mogą rejestrować się przy użyciu więcej niż jednego konta oraz muszą podać na swoim koncie PokerStars pełne dane osobowe oraz adres. Każdy, kto nie spełni Warunków Uczestnictwa zostanie zdyskwalifikowany z naszej promocji.