SPORTINGBET bukmacher w sieci po polsku

Sprawdzony przez wielu SPORTINGBET bukmacher w sieci po poslku

Jeden z największych bukmacherów na Świecie, ponad milion klientów na kilku stronach
właściciel takich firm bukmacherskich jak: Playersonly, Sportingodds, Sportsbooks, SportingbetUSA i wielu innych...
Notowani na giełdzie w Londynie<!--more-->


W pełni obsugujący Polskich graczy
Strona po Polsku
Pomoc w j. polskim
Dla graczy z Polski proste opcje wpłat i wypłat
Znakomita oferta kursowa
Oferują jedne z najlepszych promocji w sieci
Minimalna stawka na zakład 2 Zł

Bukmacher Sportingbet

Sportingbet Spółka:
Sportingbet jedna z największych firm bukmacherskichich na Świecie, notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange AIM Market). W ciągu pięciu lat ich obroty wzrosły do 1.2 miliarda Funtów.

Sportingbet działa na wszystkich kontynentach, a osobne oddziały dzialają na rynek Amerykański (Sportingbet USA) na Australijski (Sportingbet Australia) i Sportingbet Europe. Trzy oddziały dają ponad 2.5 miliona zarejestrowanych użytkowników w ponad 200 krajach świata i ponad milion zawieranych zakładów dziennie! (kasyno, poker, sprty i wirtualne gry).

Sportingbet jest właścicielem ponad 30 firm (bukmacherzy, kasyna) na świecie wiele z nich działa globalnie a część skierowana jest na rynki lokalne.

Historia Sportingbet:
Sportingbet założona przez marka Blandforda w 1998 już w 2001 notowana na giełdzie, w Marcu 2001 roku otworzyli swój pierwszy lokal bukmacherski w Australii, a w 2002 zostali właścicielem dużej internetowej firmy bukmacherskiej w Anglii czyli SportingOdds. W 2003r. weszli na rynek polski z stroną i pomocą w języku poskim.

Wpłaty/wypłaty

Wypłaty na konto bankowe
Raz w miesiącu (miesiąc liczony od ostatniej wypłaty) klient ma prawo do jednej darmowej wypłaty za pomocą przelewu. Minimum wypłaty wynosi 20 EUR lub równowartość w innej walucie (w tym w PLN). W przypadku drugiej lub kolejnej wypłaty w miesiącu gracz zobowiązany jest do poniesienia kosztów przelewu (20 EUR). Przy wypłacie przelewem środki wychodzą od Sportingbet, z banku w Londynie w walucie EUR i są przewalutowane przez bank klienta przy odbiorze środków według bieżącego kursu na PLN.

Wypłata na Moneybookers
Na Moneybookers wypłacać można tylko wtedy kiedy do Sportingbet wpłaciliśmy poprzez Moneybookers

Zwrot na karty
W Sportingbet mamy możliwość wypłacenia środków na karty kredytowe lub bankowe, niestety osoby posiadające karty Mastercard nie mają takiej możliwości. Iw Sportingbet wypłaca całe środki na karte depzyt plus wygrana nie tylko wygrana!