Let it Ride Poker online w Internecie

Najpopularniejszym pokerem jest Texas Hold’em. W kasynach gra się także inne odmiany pokera. Jedną z nich jest Let It Ride Poker online w Internecie.

Zasady tej odmiany pokera są stosunkowo proste. Na początku gry każdy z graczy stawia trzy zakłady, o takiej samej wartości. Krupier rozdaje każdemu z graczy po trzy karty własne, zakryte oraz dwie karty zakryte wspólne, tak zwane community cards.

Gdy gracz otrzyma wszystkie karty może w nie spojrzeć. Na podstawie swoich trzech kart podejmuje decyzję, czy wycofuje swój pierwszy zakład czy gra dalej. Gdy wszyscy podejmą tą decyzję zostaje odsłonięta pierwsza karta wspólna. Bez względu na to, jaką decyzję dany gracz podjął podczas poprzedniej rundy, teraz sytuacja jest taka sama. Znów decyzja czy wycofujemy zakład czy gramy dalej.

Po tej rundzie zostaje odsłonięta druga karta wspólna i krupier wypłaca wygrane według tego, kto jaki układ ułożył, jakim układem kart wygrał. Największa wygrana jest wypłacana, to znaczy stosunek włożonego zakłady do wygranej, gdy wygramy królewskim pokerem. Stosunek wynosi wtedy tysiąc do jednego. Let It Ride poker to niezwykle emocjonująca gra hazardowa, podczas której możemy doświadczyć nie mniej emocji niż podczas gry w Blackjacka czy Texas Hold’em. Wejdz do jednego z naszych kasyn i graj w pokera za darmo dla wprawy lub jak wolisz to na prawdziwe pieniądze.