JAPOŃSKI AUTOMAT PLAYBOY DO GRY W KASYNIE Z USA Pachislo

AUTOMAT – „PLAYBOY” DO GRY W KASYNIE

Super nowoczesny, rzadki egzemplarz z japońskiego kasyna!!!

PLAYBOY Skill Stop Machine – * SUPER ELITE MODEL *

Jest to wymarzony automat do gry w kasynie dla każdego miłośnika produktów Playboy’a i jest dostępny obecnie w bardzo ograniczonej ilości (tylko 5 maszyn w USA). Maszynę podłącza się bezpośrednio do kontaktu, poprzez transformator, ponieważ dostosowana jest do napiecia 110 V. Automat jest fabrycznie odnowiony. Dwuletnia gwarancja pokrywa wszystko oprócz żarówek. Otrzymasz klucz umożliwiający kompletny dostęp do maszyny. Przełącznik/klucz umożliwia zmianę możliwości wygranej. Automat przychodzi z podstawą instrukcją obsługi. Jest możliwość nieograniczonego wsparcia technicznego przez telefon. Estetyczne etykietki na maszynie umożliwiają łatwą lokalizację przełączników, źródła zasilania i kontrolę głośności bez potrzeby uciekania się do podręcznika. Grać można na jedną, dwie lub trzy monety, jednakże automat przyjmuje tylko żetony, ze względu na przepisy prawne. Światła i muzyka są identyczne jak w kasynie. Całkowicie animowany ekran LCD zapewnia wielogodzinną rozrywkę. Automat ten pochodzi z Japońskiego kasyna i jest dokładnie regenerowany w amerykańskiej fabryce, z której wychodzi w zupełnie nowym, doskonałym stanie. Przed opuszczeniem fabryki maszyna jest dokładnie testowana pod kątem bezpieczeństwa, bezpieczeństwa użytkownika, prawidłowego funkcjonowania i czystości.

Gwarancja nie pokrywa uszkodzeń spowodowanych pożarem, zalaniem, wyładowaniami atmosferycznymi, upuszczeniem maszyny lub innymi zjawiskami natury. Nałeży zachować instrukcję, opakowanie i materiał ochronny maszyny. Automat musi być odpowiednio zapakowany przed odesłaniem. Jeśli automat będzie musiał wrócić do nas, co jest praktycznie mało prawdopodobne, a nie jest on prawidłowo zapakowany, może on ulec uszkodzeniu i nie będzie podlegać gwarancji, a wię nie będzie mógł być wymieniony. Dlatego radzimy zachować oryginalne opakowanie. Żarówki nie są objęte gwarancją ale są zawsze u nas dostępne, jeśli zajdzie potrzeba wymiany. Automat ten jest bardzo solidny, trwały i przeznaczony jest do intensywnego użytkowania w kasynie, więc sprawnie służyć będzie przez długie lata.

Co to jest Pachislo? – Automat do gry Pachislo jest autentyczną japońską maszyną do gry, używaną w międzynarodowych kasynach. W Japoni, zgodnie z prawem, taki automat może być używany tylko przez dwa lata po czym usuwany jest z kasyna. W ciągu tych dwóch lat nie zawsze pracuje on w pełnym wymiarze godzin. Dlatego nawet po upływie 2 lat maszyna jest praktycznie jak nowa, gdy dociera do nabywcy. Bez względu na to jak stara (lub młoda) jest Twoja Pachislo, jest ona wspaniałym środkiem rozrywki dla Twojej rodziny, przyjaciól, klientów itd. Jest to automat wysokiej jakości, podświetlany od wewnątrz, z jaskrawymi, migotającymi śswiatłami i elektronicznymi dźwiękami. Posiada animowany ekran LCD. Taka nowa maszyna kosztuje $3,500.00. Twój automat – Playboy posiada obracające się kołowrotki, które możesz zatrzymywać w zależności od Twojej sprawności (skill). Puchislo – Playboy nie ma bocznego ramienia do inicjowania gry (jak maszyna starszego typu, tzw. „Jednoręki bandyta”). Kołowrotki zatrzymywane są przy pomocy 3 guzików na przodzie maszyny, dlatego właśnie nazywa się ona Skill Stop Machine (dosł. Maszyna sprawnego zatrzymywania). Możesz jednak dokupić takie ramię do swojej maszyny, ale jakakolwiek przeróbka eliminuje gwarancję.

Jeśli będziesz chciał dokonać jakąkolwiek przeróbkę, to taka możliwość istnieje, gdyż jest w Polsce profesjonalny serwis automatów do gry na terenie całej Polski. Przerabiają automaty pod ustawęi robią „różne cuda”.

Wymiary : Wysokość – 86 cm.; Szerokość – 48,5 cm.; Głębokość – 45,5 cm.

Waga: 41 kg.