BWIN (do niedawna znany jako Betandwin)

Bukmacher BWIN ( to jeszcze do niedawna znany jako Betandwin)

Jeden z największych bukmacherów w Internecie
Spółka akcyjna notowana na giełdzie w Austrii
Jeżeli nigdy nie typowałeś zakładów w trakcie trwającego spotkania, to może i dobrze, bo teraz masz okazje zrobić to w Betandwin, z największymi emocjami, bez porównania niepodważalnie najlepszy!

dużo opcji płatności
minimalna wpłata/wypłata już 50zł
1, 2 i 3 Polska Liga w piłce nożnej!
Oferta kursowa na inne ligi w Polsce: koszykówka mężczyzn i kobiet , siatkówka, piłka ręczna kobiet, hokej
Kilkanaście tysięcy zakładów tygodniowo
Minimalna stawka na zakład to 0,1 Euro

Oferta kursowa

Oferta kursowa w Bwin jest jedną z największych w Internecie. Już sam fakt że w swoich zakładach mają 2 i 3 Polską Ligę w piłce nożnej bardzo dużo znaczy.

Również rodzje zakładów są prawie, że nie do przebicia, obok tradycyjnego 12 czy 1×2, mamy zakłady na handicap, asian handicap, wynik pół/koniec spotkania, końcowy wynik, podójna szansa, ilość rzutów rożnych, ktos strzeli pierwszego gola, itp.

Bwin w swojej ofercie posiada jedną z najpopularniejszych gier sportowych o nazwie Supertoto, gdzie za min 10 postawionych centów Euro można, typując prawidłowo wszystkie spotkania wygrać 100 000 Euro lub nawet i więcej
Oferta kursowa

Wpłaty:
Skrill, karty kredytowe, Neteller, przelew bankowy, Western Union.
minimalna kwota wpłaty jest zależna od sposobu wpłaty, np. kartę kredytową wynosi – 15 Euro, Neteller – 30 Euro, Moneybookers i przelew bankowy – 10 Euro, Western Union – 30 Euro.
Prowizja 2% jest naliczana przy wpłatach poprzez: karty i Neteller, reszta opcji jest darmowa.
Należy jeszcze dodać, że można wpłacać poprzez kartę VISA ELEKTRON!

Wypłaty:
Dokładnie te same opcje co powyżej, jedynie minimalne kwoty wypłat się różnią jak i również nie można wypłacać na karty: DinnersClub i Master Card.
Minimalna kwota wypłaty na wszystkie z powyższych wynosi – 30 Euro! Wypłata poprzez przelew bankowy jest darmowa tylko raz w miesiącu! (drugi przelew kosztuje 7 Euro).

Wpłacając lub wypłacając pieniądze w Złotówkach, będą one przeliczane na Euro i Riveversa dlatego bank ściągnie sobie ok. 1-2% prowizji.