Automat gier hazardowych Hot Slot Gold po polsku

Kasynowy automat gier hazardowych Hot Slot Gold po polsku to najnowsza propozycja w rodzinie 2-monitorowych automatów Vegas, który został przygotowany na bazie cieszącego się nieustanną popularnością 1-monitorowego automatu Hot Slot.

Gry w tym automacie to te same tytuły co w tradycyjnych Hot Slocie – ulepszone poprzez dołożenie drugiego ekranu, który znacznie polepsza komunikacje z graczem oraz wzbogacenie gier 5 walcowych najbardziej popularnymi na rynku bonusami w postaci „darmowych gier”.

Kolejną zmianą w stosunku do pierwotnej wersji Hot Slot jest użycie o wiele bardziej wydajnej platformy graficznej. Umożliwiło to wykonanie dużego skoku jakościowego w zakresie grafiki. Zwiększona została zarówno rozdzielczość, szybkość odświeżania jak i ilość wyświetlanych kolorów. Jakość wyświetlanej grafiki osiągnęła przez to poziom najnowszych rozwiązań światowych.

Hot Slot Gold posiada także znacznie bardziej zaawansowany moduł administracyjny, nieograniczony rozmiar historii prowadzonych gier oraz wiele innych, rozszerzających jego możliwości dodatków. Rozszerzeniu uległa również ilość obsługiwanych akceptorów banknotów i wrzutników monet. Automat sprawnie obsługuje urządzenia wykorzystujące protokół ccTalk.

Musze sam przyznać ze jeszcze nie spotkalem sie z tym automatem
Ale widze znaczace roznice w stosunku do Hot Slota jesli chodzi o gry Party Hot i Magic Target maja pozmieniane symbole

Tak opisał automat gier hazardowych Hot Slot Gold na kasę jeden z graczy.